Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Nejrychlejší cesta k přirozenému početí
Zařazeno do kategorie:
Zdraví, krása, životní styl - Knihy
Výrobce, příp.dovozce:
Nakladatelství Práh, ČR
Skladová dostupnost:
Skladem <10ks
Cena dříve 185 Kč
Sleva  50%
Ušetříte  92 Kč
Cena s DPH:  93 Kč
ID zboží 004292
 
Sdílet produkt:                
Dárek DVD cvičení v těhotenství Zdarma
Akce -50% do vyprodání

Související hesla:
Knihy, Plodnost, Pro Ženy, Zdraví, Výprodej - poslední kusy

Parametry:
Žena a těhotenství

Jste připraveni založit rodinu? Už jste o tom přemýšleli, zvažovali jste svoje možnosti a dospěli jste k závěru, že do toho půjdete a založíte rodinu? Ale komu by se chtělo čekat celé měsíce nebo snad roky, než se to podaří?

Vy můžete počít třeba hned! Dvojicím,jež si přejí mít dítě, pomůže právě tato kniha maximalizovat jejich šanci přirozeně počít v okamžiku, který si samy naplánují. Napsal ji gynekolog-porodník a specialista v problematice plodnosti. Jsou v ní shrnuty všechny nejnovější poznatky a informace o nejmodernějších technologiích - jak může pečlivé plánování, strava, pohybový režim a frekvence a načasování intimních styků ovlivnit u ženy pravděpodobnost početí. Dr.Williams zde čtivým a srozumitelným způsobem vysvětluje mýty a mylné domněnky o plodnosti, vedle toho reší otázku, kdy přestat používat antikoncepci a jak předem stanovit okamžik ovulace. Tento průvodce rychlým a snadným početím promění váš sen o založení rodiny ve skutečnost.

Autor: Christopher D.Williams,M.D.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 004292 Nejrychlejší cesta k přirozenému početí

 
Přeposlat tuto položku č. 004292 Nejrychlejší cesta k přirozenému početí na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama