Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Zelená lékárna
Zařazeno do kategorie:
Zdraví, krása, životní styl - Knihy
Výrobce, příp.dovozce:
Nakladatelství Svojtka
Skladová dostupnost:
Skladem <10ks
Cena dříve 620 Kč
Sleva  30%
Ušetříte  186 Kč
Cena s DPH:  434 Kč
ID zboží 004793
 
Sdílet produkt:                
Akce -30% do vyprodání

ZELÉNÁ LÉKÁRNA 

kombinuje možnosti moderní fyzioterapie a tradiční léčby bylinami, vysvětluje všechna důležitá fakta o jednotlivých léčebných prostředcích, podává seriózní doporučení a umožňuje najít pro  každou potíž ten nejlepší léčebný prostředek.

Historie a součastnost

- od nejstarších dokladů léčení bylinami až po moderní fyzioterapii, - důležitá fakta o obsažených látkách, působnosti a bezpečnosti, aktuální vědecké studie.

Přehledné rozdělení obsáhlé kapitoly o zdravotních obtížích do 12 oblastí. Doporučení, upozornění a přehledné tabulky se srovnávací klasifikaci pro správný výběr vhodné léčivé rostliny a její aplikaci.

Více než 100 portrétů léčivých rostlin s fotografiemi a informacemi z oblasti historie, botaniky, ůčinných látek, použití, forem aplikace a dávkování, kontraindikace a vedlejších účinků.

Příprava a skladování čajů, inhalace, koupele a jiné aplikace. Důležité kvalitativní ukazatele pro léčivé rostliny a hotové preparáty.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 004793 Zelená lékárna

 
Přeposlat tuto položku č. 004793 Zelená lékárna na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama