Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Konopné mazání 10% 250 ml
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - krémy, gely, masti atd. pro zdraví
Výrobce, příp.dovozce:
MedicProgress
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 175 Kč
ID zboží 001646
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Zdravotní pomůcky, Výprodej - poslední kusy

Parametry:
Krémy / Masti / Balzámy

Mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, Mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, s prokrvujícím a relaxačním účinkem. Lze lehce vmasírovat a nelepí. Přípravek neobsahuje parfém a byl dermatologicky testován.

Účinné látky:

Konopný olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitaminy A, B1, B2, B6, C a E, fytin (používaný v lékařství při léčbě chudokrevnosti) a kyselina kanabidiolová se silným baktericidním účinkem. Je také zdrojem důležitých minerálních látek – vápníku, sodíku, fosforu, hořčíku, draslíku i železa, manganu, zinku, křemíku či platiny. Používá se mimo jiné při léčení neurodermitidy (lupénky) a jiných chronických chorob kůže. Dále chrání pokožku před vysoušením, předčasnou tvorbou vrásek.

Methylsalicylát je účinný proti podráždění s antiflogistickým (proti svědivým) a analgetickým (bolest tišícím) účinkem.

Kafr má chladivý, antiseptický, protisvědivý analgetický účinek, prokrvuje kůži

  • Použití: Masáž tímto přípravkem napomáhá prokrvení namáhaných partií těla a přispívá tak k úlevě od svalové únavy. Prokrvení a rozhýbání partií v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti.
  • Tipy pro Vás: Přípravek lze použít jako univerzální masážní prostředek k rozhýbání, prokrvení a zrychlení regenerace pro rekonvalescenci po chirurgických zákrocích nebo po sportovních či pracovních aktivitách. Prokrvení a rozhýbání svalů a partií v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti.
  • Aplikace: Dostatečné množství přípravku naneste na příslušnou část těla a soustředěnými pohyby prstů a dlaní vmasírujte přípravek do pokožky. Aplikaci opakujte dle potřeby.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
89 Kč
MedicProgress / Nyní nedostupné
Mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, Mírně ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001646 Konopné mazání 10% 250 ml

 
Přeposlat tuto položku č. 001646 Konopné mazání 10% 250 ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama