Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.prekvapivaerekce.cz /  / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Ferrodyn + kyselina listová 40cps.+ 20 cps zdarma
foto
Ferrodyn + kyselina listová 40cps.+ 20 cps zdarma
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Vitar, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 92 Kč
ID zboží 007241
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Bonus zdarma, Doplňky stravy, Imunitní systém, Stres, Zdraví

Parametry:
Akční balení, S bonusem, Tablety / Kapsle

Ferrodyn + kyselina listová (krvetvorba, imunita, únava, ner.systém) 

Železo je důležitá minerální látka, která je stejně jako kyselina listová nezbytná pro tvorbu krvinek a červeného barviva- hemoglobinu. 

Aktivní složky: v 1 tabletě a % DDD*. 

vitamin C (kyselina L-askorbová )80 mg (100 %) 

železo (fumaran železnatý)14 mg (100 %) 

kyselina listová 200 µg (100 %) 

vitamin B12 (kyanokobalamín) 2,5 µg (100 %) 

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tabletu denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 007241 Ferrodyn + kyselina listová 40cps.+ 20 cps zdarma

 
Přeposlat tuto položku č. 007241 Ferrodyn + kyselina listová 40cps.+ 20 cps zdarma na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama